Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

MURPHY A 674 SR [SCH].

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (DJVU)
Size
335.5 KB
Page
1
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar murphy manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    MURPHY [SCH]. 674 SR
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
Technics RS-TR373 deck F03 hibával megáll. Megoldva!
Sziasztok! Most próbáltam ki, hogy mi gond van vele. A deck2 fele rendesen működik, de a Deck1 fele, az egyik irányba jól játszik le, de a másik irányba már nem. Bekapcsolva megforgatja a kazettát, és kikapcsol, és a kijelzőn a F03 hiba kód jelenik meg. Kiadatva a kazettát megint ugyan így csinálja. Az lenne a kérdésem hogy ez a hiba kód mire utal?
KENWOOD KRF-V 5030 TÁVIRÁNYÍTÓ HIBA / MEGODLVA /
Kérdezni szeretnék ! A fenti készülék és a hozzátartozó DVD nem reagál a távirányítóra. A távirányító oszcilloszkóppal vizsgálva az infra led kimenő jelét infra vevővel rendesen küldi a jelcsomagot, a rezonátor 3,64 MHz a rajta mért freki gombnyomáskor - 3,61 Mhz. Mivel sem a hozzátartozó DVD lejátszót sem a Recievert nem működteti gondolom a távirányító lehet ludas. Ha van tapasztalatot szívesen várom segítségeteket. előre is Köszönöm!
Roland VA-5 tápegység nem működik (Megoldva)
Sziasztok!
Az említett hangszer kapcsoló üzemű tápját próbálom javítani,áram alá helyezve halk ciccegő hangja volt
A kimeneti feszültségek nem vagy csak csökkenve voltak meg. Kondikat kicseréltem,most nem cicceg, egyik részén visszatért az 5V ami terhelésre is stabil,de van ahol terheletlenül 5V terhelve 0 ra esik.
Lenni kéne 17 , +-12 ,és 5V nak a csatikban. A rossz oldalon a kapcsoló alkatrészt(KA1M0680)is cseréltem, de nem lett jó.
Az ötleteket megköszönném!
ONKYO TX-DS575 erősítő minden üzemmódban néma marad.
Üdvözlet Mindenkinek!
A fent jelzett készülék azzal a hibával került hozzám, hogy minden része tökéletesen működni látszik, csak éppen hangot nem ad ki, tökéletesen néma.
Az erősítő minden utasítást kijelez, bekapcsolás után kb. 5 másodperccel kapcsolnak a hangszóró relék, de minden kimenete néma marad. A tápfeszültségek rendben vannak, a védő áramkör beszabályozását a szervíz utasítás szerint elvégeztem. A "Test Mode" nem működik, az SM-ben üzemzavar esetére javasolt eljárásnál / VIDEO1 és HANGSZÓRÓ A egyidejű lenyomása/ megjelenik a "CLEAR" a kijelzőn, de stby-ba kapcsol a készülék, és semmi változás, a hiba marad. Kérem a témában és a fenti típusú erősítő szervizelésében jártas kollégák segítségét a lehetséges hibák behatárolásában.
 
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce